HP Inc. Monitor S3 Pro 324pv FHD 9U5C1AA#ABB
Symbol: 9U5C1AA#ABB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 608.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9U5C1AA#ABB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 608.00
Monitor do codziennej pracy
Dzięki dodatkowej przestrzeni pracy tego monitora FHD wynoszącej 23,8 cala można uzyskać lepszy widok i zwiększyć swoją produktywność. Wyraźny obraz i prosta konstrukcja ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków.
Monitor do codziennej pracy
Dzięki dodatkowej przestrzeni pracy tego monitora FHD wynoszącej 23,8 cala można uzyskać lepszy widok i zwiększyć swoją produktywność. Wyraźny obraz i prosta konstrukcja ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków.
Estetyczny wygląd. Wolny umysł.
Monitor, który pomoże Ci zachować koncentrację i uporządkować przestrzeń na biurku. Porządek dzięki przejrzystemu zarządzaniu okablowaniem, smukłej podstawie z regulacją nachylenia oraz ramce z mikrokrawędziami, pozwalającymi na sprawne sparowanie dwóch monitorów. Z łatwością dostosuj ustawienia za pomocą intuicyjnego przycisku kontrolera OSD.
Większy komfort. Lepsza ostrość.
Zapewnij komfort swoim oczom z ekranem bez efektu migotania, dzięki któremu każdego dnia zrobisz więcej. Zapomnij o przesunięciu kolorów w kolorze żółtym i zachowaj komfort, dzięki HP Eye Ease zawsze włączonemu sprzętowemu filtrowi niebieskiego światła, który nie wpływa na dokładność odwzorowania kolorów.
Stworzony na lepsze jutro
Monitor ten spełnia wysokie standardy energooszczędności, co potwierdzają certyfikaty ENERGY STAR i rejestracja EPEAT, co umożliwia obniżenie zużycia energii. Aby chronić naszą planetę, wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu i wykorzystuje opakowanie zewnętrzne nadające się w 100% do recyklingu.
Lepszy kontrast
Współczynnik kontrastu 3000:1 umożliwia dostrzeżenie jeszcze większych różnic w kolorze, cieniach i świetle.
Zawsze aktywny fitr niebieskiego światła zachowujący wierność barw
HP Eye Ease, zawsze włączony, sprzętowy filtr ograniczający emisję niebieskiego światła, pomaga zachować komfort oczu przez cały dzień, redukując emisję niebieskiego światła bez przesunięcia kolorów w kierunku żółtego.
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Doświadcz płynnego przewijania, realistycznego obrazu wideo i wyraźnych szczegółów, dzięki częstotliwości odświeżania 100 Hz, która zapewnia płynne odtwarzanie.
Regulacja nachylenia
Smukła podstawa z regulacją nachylenia pomaga znaleźć odpowiedni kąt, dzięki czemu możesz zmaksymalizować produktywność i wygodnie pracować.
Mikroramki z 3 stron
Zobacz i zrób jeszcze więcej z eleganckim ekranem z mikrokrawędziami, które pozwala zmaksymalizować obszar wyświetlania i umożliwia niemalże niewidoczne połączenie dwóch monitorów.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
HP S3 Pro 324pv FHD MNTR |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Mini-LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 nits |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 115 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x 15-pin D-Sub |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 14 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 323.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 397.9 mm |
| Szerokość | 538.9 mm |
| Głębokość | 51.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 180.5 mm |
| Waga z podstawą | 3.56 kg |
| Oznaczenia | |