HP Inc. Laptop ProBook 4 G1i U7-255U 512GB/16GB/W11P/14 cali C51MZET
Symbol: C51MZET#AKD
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 5547.00
Symbol: C51MZET#AKD
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 5547.00
Zmaksymalizuj swój potencjał z odpornym i gotowym na wyzwania przyszłości laptopem
Laptop HP ProBook 4 G1i 14" AI oferuje rozwijającym się firmom wydajność, wielowarstwowe zabezpieczenia[6] oraz wytrzymałość w
konstrukcji, którą można z łatwością rozbudować. Ten wyposażony w najnowszy procesor Intel z 11 procesorami NPU TOPS i akumulatorem o długim czasie pracy komputer jest gotowy na długoterminową produktywność i eksplorację sztucznej inteligencji.
Stworzone z myślą o dynamicznie rozwijających się firmach
Zarządzaj z łatwością zadaniami, dzięki wydajnemu procesorowi Intel z NPU oraz możliwością rozbudowy pamięci masowej i operacyjnej.
Uproszczone zabezpieczenia klasy korporacyjnej
Zapewnij bezpieczeństwo swojej firmie za pomocą programu antywirusowego nowej generacji wielowarstwowej ochrony urządzeń końcowych przed cyberprzestępcami.
Hybrydowa wydajność bez ograniczeń
Zwiększ wydajność pracy w domu lub w biurze, dzięki współczynnikowi proporcji 16:10 na 14-calowym ekranie.
Pomóż chronić naszą wspólną przyszłość
Ten komputer HP ProBook 4 AI wykorzystuje w 100% papierowe opakowanie HP pochodzące z recyklingu lub
certyfikowanych ekologicznych źródeł.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Typ | Laptop |
| Model |
HP ProBook 4 G1i 14 inch Notebook AI PC |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.2 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 14 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Moc procesora | 15 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 255U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
|
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax Bluetooth LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 56 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 17 mm |
| Szerokość | 319 mm |
| Głębokość | 224 mm |
| Waga | 1.39 kg |
| Oznaczenia | |