HP Inc. Laptop 250R G10 5-120U 512GB/16GB/W11P/15,6 cala D4TJ1ET
Symbol: D4TJ1ET#AKD
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3177.00
Symbol: D4TJ1ET#AKD
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3177.00
Zwiększ wydajność dzięki niedrogim opcjom i dużej przestrzeni na ekranie
Laptop HP 250R 15,6 G10 " zapewnia niezbędne funkcje biznesowe w smukłej i lekkiej konstrukcji, którą można wszędzie ze sobą zabrać. Wydajny procesor Intel, szybka pamięć RAM i optymalna pamięć masowa w przystępnej cenie.
Elastyczne rozwiązanie dla różnych potrzeb biznesowych
Odkryj moc nowoczesnych laptopów wyposażonych w narzędzia biznesowe zapewniające niezbędną wydajność każdego dnia.
Enhanced Sign-in Security (ESS)
Zapewnij ochronę danych i zmniejsz ryzyko naruszeń oraz ataków typu spoofing, dzięki ESS do uwierzytelniania biometrycznego.
Przetestowana niezawodność i trwałość
Zaliczone testy MIL-STD potwierdzają, że laptop HP 250R spełnia lub nawet wykracza poza standardy trwałości HP.
Zrównoważone źródła
Opakowanie tego laptopa HP 250R 15,6 G10 jest wykonane w 100% z materiałów pozyskanych w zrównoważony sposób i nadających się do recyklingu.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Typ | Laptop |
| Model |
HP 250R 15.6 cali G10 Notebook PC |
| Rodzina procesora | Intel Core 5 |
| Taktowanie procesora | 1.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Moc procesora | 15 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core 5 120U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT SVA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
|
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 41 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 16 mm |
| Szerokość | 360 mm |
| Głębokość | 236 mm |
| Waga | 1.59 kg |
| Oznaczenia | |