HP Inc. Komputer ProDesk 2 Tower G1i E i3-14100 512GB/16GB/W11P B6ZC8ET
Symbol: B6ZC8ET#AKD
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 3446.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B6ZC8ET#AKD
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 3446.00
ProDesk 2 Tower G1i pomaga w optymalizacji zasobów firmowych. Wyposażony w wydajny procesor Intel, niezbędne narzędzia oraz funkcje zabezpieczeń dla firm, ten przystępny cenowo i łatwy w konfiguracji komputer PC ma skalowalną i funkcjonalną konstrukcję, która może rozwijać się wraz z Twoją firmą.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HP ProDesk 2 Tower G1i E Desktop AI PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Taktowanie procesora | 3.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i3-14100 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 308 mm |
| Szerokość | 155 mm |
| Głębokość | 337 mm |
| Waga | 6.75 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Oznaczenia | |