HP Inc. Drukarka LaserJet Enterprise X60357dn 675T3A
Symbol: 675T3A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3866.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 675T3A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3866.00
Potężna drukarka biurowa A4 dla małych zespołów
Uprość obieg dokumentów dzięki błyskawicznej prędkości i konfigurowalnym funkcjom. Bezproblemowo integruje się z istniejącą flotą urządzeń, skaluje się wraz z rozwojem firmy i zapewnia wiodące w branży zabezpieczenia chroniące Twoje dane.
Zyskaj moc większej produktywności
Uprość pracę dzięki automatyzacji procesów
Chroń to, co najważniejsze, dzięki najbezpieczniejszej drukarce
Oszczędzaj energię i ograniczaj odpady
| Informacje o produkcie | |
| Model |
LaserJet Enterprise X60357dn |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | C6 114 x 162 mm B5 A4 A6 A5 B6 C5 162 x 229 mm DL 110 x 220 mm 16K |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 55 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 360000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) PostScript 3 Apple AirPrint |
| Procesor drukarki |
Prędkość: 1.4 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 4 GB |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany Papier wstępnie zadrukowany Koperty Folia Papier z recyklingu Papier kolorowy Etykiety Papier firmowy Papier Karton |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS Windows 11 Linux Chrome OS Mac OS Android Ubuntu Windows 10 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x USB 3.0 RJ-45 (LAN) 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 390 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 725 mm |
| Waga | 12.9 kg |
| Oznaczenia | |