HP Inc. Drukarka LaserJet Enterprise X50452dn 675R8A
Symbol: 675R8A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3115.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 675R8A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3115.00
Potężna drukarka biurowa A4 dla małych zespołów
Uprość obieg dokumentów dzięki błyskawicznej prędkości i konfigurowalnym funkcjom. Bezproblemowo integruje się z istniejącą flotą urządzeń, skaluje się wraz z rozwojem firmy i zapewnia wiodące w branży zabezpieczenia chroniące Twoje dane.
Zyskaj moc większej produktywności
Uprość pracę dzięki automatyzacji procesów
Chroń to, co najważniejsze, dzięki najbezpieczniejszej drukarce
Oszczędzaj energię i ograniczaj odpady
| Informacje o produkcie | |
| Model |
LaserJet Enterprise X50452dn |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B5 A4 A6 A5 B6 C6 114 x 162 mm C5 162 x 229 mm DL 110 x 220 mm 16K |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 50 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 275000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) PostScript 3 Apple AirPrint |
| Procesor drukarki |
Prędkość: 1.4 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 4 GB |
| Rodzaj nośnika | Papier firmowy Papier wstępnie zadrukowany Papier Koperty Folia Papier z recyklingu Papier kolorowy Etykiety Papier dziurkowany Karton |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Windows 11 iOS Linux Ubuntu Mac OS Android Chrome OS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x USB 3.0 RJ-45 (LAN) 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 355 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 725 mm |
| Waga | 11.9 kg |
| Oznaczenia | |