HECO Kolumny Heco Victa ELITE 202 Czarne (2 szt)
Symbol: Victa ELITE 202 black pair
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 810.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Victa ELITE 202 black pair
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 810.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 175 mm |
| Wysokość produktu | 292 mm |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Zestaw głośnikowy jednostka |
| Materiał obudowy | MDF |
| Bass reflex | Tak |
| Moc szczytowa (PMPO) | 120 W |
| Czułość | 89 dB |
| Impedancja | 8 Ω |
| Moc wyjściowa (RMS) | 65 W |
| Zakres częstotliwości | 35 - 40000 Hz |
| Zacisk | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ustawienia korektora | Nie |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Obudowa głośnika | Refleks |
| Rodzaj magnesu | Ferryt |
| Średnica głośnika niskotonowego | 12 cm |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,5 cm |
| Liczba głośników niskotonowych | 1 |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Ilość przetworników | 2 |
| Rekomendowana moc wzmacniacza (min) | 20 W |
| Rekomendowana moc wzmacniacza (maks) | 120 W |
| Szerokość | 560mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 350mm |
• Nie narażać urządzenia na działanie wilgoci i wody.
• Nie demontować urządzenia — grozi porażeniem prądem elektrycznym.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi sprzętu elektronicznego.