HAVIT Słuchawki gamingowe bluetooth HAVIT H2002U PRO (czarno-niebieskie)
Symbol: H2002U PRO
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 226.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2002U PRO
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 226.00
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 194 mm |
| Głębokość produktu | 93 mm |
| Szerokość produktu | 154 mm |
| Waga produktu | 339 g |
| Długość kabla | 2 m |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Impedancja | 64 Ω |
| Czułość słuchawek | 97 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 195mm |