HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2230d (biały/szary)
Symbol: H2230d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 58.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2230d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 58.00
| Specyfikacja | |
| Zastosowanie | Gaming |
| Czułość | 116 dB |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Styl noszenia | Nauszny |
| Częstotliwość | 20 - 20000 Hz |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Szary |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Liczba złączy Jack 3,5 mm | 1 |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku/w linii |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 100mm |
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie używać podczas ładowania.