HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2043U (czarno-biały)
Symbol: H2043Ubw
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 73.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2043Ubw
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 73.00
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 328,7 g |
| Przeznaczone dla dzieci | Nie |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 2,1 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Zastosowanie | Gaming |
| Segment rynku | Konsument |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu z wodą., Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | 38 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Czułość słuchawek | 116 dB |
| Impedancja | 16 Ω |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 110mm |