HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2038U (biały/czarny)
Symbol: H2038U
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 100.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2038U
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 100.00
| Specyfikacja | |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Czułość słuchawek | 114 dB |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość | 20 - 20000 Hz |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Złącze USB | USB 2.0 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 112mm |
| Wysokość | 284mm |
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Nie używać podczas ładowania.
• Unikać kontaktu z wodą.