HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2037d (biały)
Symbol: H2037d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 65.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2037d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 65.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Zastosowanie | Gaming |
| Częstotliwość | 20 - 20000 Hz |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Czułość słuchawek | 115 dB |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Długość przewodu | 2,1 m |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku/w linii |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 220mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie używać podczas ładowania.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.