HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2033d (czarny)
Symbol: H2033d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 130.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2033d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 130.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 365 g |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nauszny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wejście Jack 3,5 mm | 1 |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku/w linii |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica przetwornika | 50 mm |
| Szerokość | 186mm |
| Długość | 118mm |
| Wysokość | 257mm |
• Nie używać podczas ładowania.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu z wodą.