HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2033d (biały/czarny)
Symbol: H2033d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 124.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2033d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 124.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nauszny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku/w linii |
| Szerokość | 268mm |
| Długość | 189mm |
| Wysokość | 115mm |
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie używać podczas ładowania.