HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2015E (czarny)
Symbol: H2015E
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 110.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2015E
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 110.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Długość kabla | 2,1 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Czułość słuchawek | 120 dB |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Szerokość | 304mm |
| Długość | 226mm |
| Wysokość | 121mm |
• Nie używać podczas ładowania.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu z wodą.