HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2008d
Symbol: H2008d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 144.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2008d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 144.00
| Specyfikacja | |
| Czułość słuchawek | 115 ± 3 dB |
| Długość kabla | 2 m |
| Impedancja | 64 Ω |
| Typ mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku/wbudowany |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica przetwornika | 50 mm |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wejście Jack 3,5 mm | 1 |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 104mm |
| Wysokość | 182mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Nie używać podczas ładowania.