HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2002d czarny/zielony
Symbol: H2002d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 138.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2002d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 138.00
| Specyfikacja | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Długość kabla | 1 m |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Impedancja | 64 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 106mm |
| Wysokość | 181mm |
• Nie używać podczas ładowania.
• Unikać kontaktu z wodą.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.