HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2002d biały/czerwony
Symbol: H2002d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 122.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2002d
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 122.00
| Specyfikacja | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Długość kabla | 1 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Zastosowanie | Gaming |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 64 Ω |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Szerokość | 304mm |
| Długość | 272mm |
| Wysokość | 137mm |
• Nie używać podczas ładowania.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu z wodą.