HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2002P (czarny)
Symbol: H2002P
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 122.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2002P
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 122.00
| Specyfikacja | |
| Kolor kabla | Czarny |
| Technologia Virtual Surround | Virtual 7.1 surround sound |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Podświetlenie | Tak |
| Virtual surround | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Długość kabla | 2,1 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Impedancja | 64 Ω |
| Czułość słuchawek | 98 dB |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Materiały | Skóra |
| Materiały | Pianka |
| Szerokość | 324mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie używać podczas ładowania.
• Unikać kontaktu z wodą.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.