HAVIT Słuchawki gamingowe Havit H2002+U (czarno-fioletowy)
Symbol: H2002C+Ubp
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 210.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H2002C+Ubp
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 210.00
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 185 mm |
| Szerokość produktu | 152 mm |
| Waga produktu | 301 g |
| Segment rynku | Konsument |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 1,7 m |
| Zastosowanie | Gaming |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu z wodą., Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | 42 dB |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |
| Impedancja | 64 Ω |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 235mm |