HAVIT Słuchawki gamingowe Havit Fuxi-H3 (szare)
Symbol: Fuxi-H3 (szare)
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 166.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Fuxi-H3 (szare)
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 166.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga produktu | 186,6 g |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 86 mm |
| Kolor produktu | Szary |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu z wodą. Nie używać podczas ładowania. Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Łączność radiowa | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas ładowania | 3 h |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Czułość słuchawek | 106 dB |
| Impedancja | 17 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 200mm |