HAVIT Słuchawki bezprzewodowe bluetooth Havit H655BT beżowy
Symbol: H655BT beige
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 190.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H655BT beige
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 190.00
| Specyfikacja | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Tryb gry | Tak |
| Segment rynku | Konsument |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu z wodą., Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Reakcja częstotliwościowa (tryb muzyczny) | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | AVCTP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | SPP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | AVDTP |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 76 godz. |
| Czas ładowania | 1,5 godz. |
| Pojemność baterii | 700 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Czułość słuchawek | 102 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Poziom redukcji hałasu | Do 35 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 235mm |