HAVIT Słuchawki Bluetooth HAVIT H655BT PRO (beżowe)
Symbol: H655BT PRO beż
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 201.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H655BT PRO beż
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 201.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Szerokość produktu | 173 mm |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 253 g |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Latencja | 60 ms |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Poziom redukcji hałasu | Do 40 dB |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 80 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 80 h |
| Pojemność baterii | 700 mAh |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 48 h |
| Czas pracy (bez ANC) | 80 godz. |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 40000 Hz |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 102 dB |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 225mm |
• Przechowuj z dala od źródeł ciepła.
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.