HAVIT Mysz gamingowa bezprzewodowa Havit StarBlaze-1 (biało-czarny)
Symbol: StarBlaze-1wb
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 291.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: StarBlaze-1wb
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 291.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Waga produktu | 63 g |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Liczba przycisków | 6 |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 80 |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Rozdzielczość ruchu | 26000 DPI |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 110mm |