HAVIT Mysz gamingowa bezprzewodowa Havit MS966WB (biały)
Symbol: MS966WB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 121.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MS966WB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 121.00
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Wzór |
| Zasięg | 10 m |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Waga produktu | 68 g |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 63 mm |
| Głębokość produktu | 123 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Liczba przycisków | 7 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 125mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy.
• Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.