HAVIT Mysz gamingowa Havit MS1001S V2 (czarno-szara)
Symbol: MS1001S V2 (black+grey)
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 34.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MS1001S V2 (black+grey)
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 34.00
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Praworęczny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Głębokość produktu | 132 mm |
| Wysokość produktu | 42,5 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 3 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 7 |
| Rozdzielczość ruchu | 4800 DPI |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 120mm |