HAVIT Klawiatura gamingowa Havit KB902L
Symbol: KB902L
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 300.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KB902L
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 300.00
| Specyfikacja | |
| Odłączany przewód | Tak |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość klawiszy | 88 |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 368 x 144 x 45 mm |
| Waga klawiatury | 990 g |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 200mm |
• Nie używać w wilgotnym środowisku.
• Unikać kontaktu z cieczami.
• Chronić przed przeciążeniem mechanicznym.