HAVIT Klawiatura gamingowa Havit KB866L (czarno-czerwony)
Symbol: KB866Lbr
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 39.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KB866Lbr
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 39.00
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,4 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 462 x 147 x 29 mm |
| Waga klawiatury | 613 g |
| Dołączona myszka | Nie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 5 milionów znaków |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Szerokość | 485mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 175mm |