HAVIT Bezprzewodowe słuchawki Havit TW983 (fioletowe)
Symbol: TW983(fiolet)
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 124.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TW983(fiolet)
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 124.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga lewej słuchawki | 4,8 g |
| Waga prawej słuchawki | 4,8 g |
| Waga obudowy ładującej | 34,7 g |
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 54,9 x 53 x 25,4 mm |
| Szerokość produktu | 19,5 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Głębokość produktu | 18,3 mm |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Styl noszenia | Douszny |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Przeznaczone dla dzieci | Nie |
| Ostrzeganie | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 6.0 |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 40,5 h |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 40 mAh |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 400 mAh |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 40 mAh |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 9 h |
| Czas ładowania baterii (obudowa do ładowania) | 1,5 h |
| Czas ładowania | 1 h |
| Pojemność baterii | 40 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas odtwarzania muzyki | 9 h |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Czułość słuchawek | 121,2 dB |
| Średnica głośnika | 1,3 cm |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 110mm |