HAVIT Bezprzewodowe słuchawki HAVIT H630BT PRO (czarne)
Symbol: H630BT PRO (czarne)
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 118.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H630BT PRO (czarne)
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 118.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 233 g |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Szerokość produktu | 182 mm |
| Wysokość produktu | 192 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Przeznaczone dla dzieci | Nie |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Segment rynku | Konsument |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Ostrzeganie | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi., Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Profile Bluetooth | SPP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | AVDTP |
| Profile Bluetooth | GAP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | L2CAP |
| Profile Bluetooth | GATT |
| Profile Bluetooth | ATT |
| Profile Bluetooth | SDP |
| Profile Bluetooth | AVCTP |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 103 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 205mm |