Green Cell Zasilacz awaryjny UPS AiO 800VA 480W
Symbol: UPS07
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 323.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPS07
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 323.00
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 800 VA |
| Moc czynna | 480 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 6 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2 ms |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciwzwarciowe (SCP) Termiczne (OTP) |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
270 x 190 x 90 mm |
| Waga | 4.9 kg |
| Oznaczenia | |