Green Cell UPS Zasilacz awaryjny Greencell PowerCore 800VA 500W AVR 12VDC LCD
Symbol: UPSLPPC500
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 492.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPSLPPC500
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 492.00
| Specyfikacja | |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,8 kVA |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Częstotliwość wejściowa | 45/65 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 285 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 2 ms |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 155 V |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Moc rzeczywista | 500 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Mini Tower |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Szerokość | 412mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 250mm |