Green Cell GREEN CELL PRO ZASILACZ AD123P DO LENOVO 65W / 20V 3.25A / 4.0MM-1.7MM
Symbol: AD123P
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 57.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD123P
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 57.00
| Specyfikacja | |
| Prąd wyjściowy | 3,25 A |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Kompatybilność | Lenovo IdeaPad 100-15IBD 110-15ACL 110-15ISK 310-15ISK 320-15IKB 320-15ISK |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 2 m |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Waga produktu | 216 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 130mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Nie otwierać obudowy zasilacza.