Gigabyte Monitor 27 cali GS27FC2 GAMING FHD 240Hz DP HDMI CURVED
Symbol: GS27FC2
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 591.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GS27FC2
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 591.00
GS27FC2
Jako często niedoceniany element, monitor bywa pomijany przez graczy. W rzeczywistości to właśnie monitory działają w sposób synergiczny, wydobywając maksymalną wydajność z podzespołów komputera. Monitory gamingowe GIGABYTE oferują najwyższe parametry i jakość, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się wyjątkową wydajnością.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
GS27FC2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x 3,5 mm minijack 2 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 362.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 434.4 mm |
| Szerokość | 610.5 mm |
| Głębokość | 78.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 205.4 mm |
| Waga | 3.62 kg |
| Waga z podstawą | 4.53 kg |
| Oznaczenia | |
Gigabyte Technology Co. Ltd.
NO. 6, BAO CHIANG ROAD
231 Xindian Dist., New Taipei
Taiwan
EU.grp@gigabyte.com