Gigabyte Karta graficzna Radeon RX 9060XT GAMING OC WHITE 16GB GDDR6 128bit HDMI/2DP
Symbol: GV-R906XGAMINGOCICE-16GD
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2072.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-R906XGAMINGOCICE-16GD
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2072.00
Karta graficzna Radeon RX 9060 XT GAMING OC ICE 16G
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RX 9060 XT Gaming |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 9060 XT |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2780 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 3320 MHz |
| Taktowanie pamięci | 20 Gbps |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 API OpenGL 4.6 |
| Wymiary |
40 x 118 x 281 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |
Gigabyte Technology Co. Ltd.
NO. 6, BAO CHIANG ROAD
231 Xindian Dist., New Taipei
Taiwan
EU.grp@gigabyte.com