Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5080 AORUS MASTER ICE 16G 256BIT GDDR7 3DP
Symbol: GV-N5080AORUSM ICE-16GD
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 6797.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-N5080AORUSM ICE-16GD
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 6797.00
Karta graficzna AORUS GeForce RTX 5080 MASTER ICE 16G
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5080 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5080 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2617 Hz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2805 Hz |
| Taktowanie pamięci | 30 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 10752 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 API OpenGL 4.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
75 x 150 x 360 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |
Gigabyte Technology Co. Ltd.
NO. 6, BAO CHIANG ROAD
231 Xindian Dist., New Taipei
Taiwan
EU.grp@gigabyte.com