Gigabyte Gigabyte Gaming 360
Symbol: 579542
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 475.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 579542
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 475.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Ilość żeber | 21 |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Materiały | Miedź |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 300 W |
| Szerokość opakowania | 465 mm |
| Głębokość pompy | 6,6 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,34 kg |
| Wysokość opakowania | 143 mm |
| Wysokość chłodnicy | 3,5 cm |
| Głębokość bloku wodnego | 6,6 cm |
| Waga produktu | 1,66 kg |
| Szerokość bloku wodnego | 6,6 cm |
| Wysokość pompy | 6,3 cm |
| Głębokość opakowania | 195,5 mm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 25 x 3 mm |
| Szerokość pompy | 6,6 cm |
| Wysokość bloku wodnego | 6,3 cm |
| Szerokość chłodnicy | 40,3 cm |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 35,8 dB |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2200 RPM |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Poziom hałasu wentylatora (min) | 13,8 dB |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,73 mmH2O |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 4500 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Ilość sztuk | 1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Typ łożyska | Łożysko kulkowe |
| Maksymalny przepływ powietrza | 61,61 ft³/min |
| Technologia łożyskowania pomp | Ceramiczne łożysko |
| Wspornik(i) CPU | Tak |
| Obsługiwana liczba wentylatorów | 3 |
| Poziom hałasu | 36,9 dB |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Gigabyte Technology Co. Ltd.
NO. 6, BAO CHIANG ROAD
231 Xindian Dist., New Taipei
Taiwan
EU.grp@gigabyte.com