Gembird Zasilacz UPS 3000VA Line-in 3xC13 3xSchuko USB RJ45
Symbol: EG-UPS-PS3000-02
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 1517.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EG-UPS-PS3000-02
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 1517.00
UPS 3000 VA czystej fali sinusoidalnej, wyświetlacz LCD, 3 x Schuko + 3 x C13 wyjścia, USB
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2400 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe (SCP) Przeciw przeładowaniu Nadmierne rozładowanie Przeciwprzeciążeniowe (OPP) |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 3 x typ C/F (Schuko) 3 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x RS-232 (COM) 1 x EPO |
| Wymagania środowiskowe |
0°C~40°C, przy wilgotności 10~90%RH bez kondensacji |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
190 x 467 x 335 mm |
| Waga | 28.1 kg |
| Oznaczenia | |