Gembird Zasilacz UPS 2000VA Line-in 1xC14 3xC13 2xShuko USB RJ45
Symbol: EG-UPS-035
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 689.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EG-UPS-035
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 689.00
UPS z wyświetlaczem USB i LCD, 2000 VA
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1200 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x RJ-45 LAN |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
125 x 380 x 225 mm |
| Waga | 12.9 kg |
| Oznaczenia | |