Gembird Zasilacz ATX o mocy 750W aktywne PFC 12 cm fan 80+Gold
Symbol: CCC-PSUGOLD-750W
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 339.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CCC-PSUGOLD-750W
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 339.00
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 1 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Format | ATX |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwprzepięciowe (OVP) Przed przepięciami i udarami (SIP) Przed zbyt wysokim prądem (OCP) Przeciwzwarciowe (SCP) Termiczne (OTP) |
| Wymiary |
86 x 150 x 160 mm |
| Waga | 1.92 kg |
| Oznaczenia | |