Gembird Mysz optyczna czarna
Symbol: MUS-3B-02
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 14.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MUS-3B-02
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 14.00
Mysz optyczna czarna
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MUS-3B-02 |
| Przeznaczenie | Notebook (Bluetooth / mini) Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasięg | 1.35 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
105 x 65 x 38 mm |
| Waga | 66 g |
| Oznaczenia | |