Gembird HUB USB typu C 4-portowy USB 3.0x1, USB 2.0x3, srebrny
Symbol: UHB-CM-U3P1U2P3-03
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 18.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UHB-CM-U3P1U2P3-03
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 18.00
4-portowy HUB USB typu C (port USB 3.0 x 1, port USB 2.0 x 3), srebrny
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 USB 2.0 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 1 x USB Type C Męska 4 x USB Type A Żeńska |
| Długość przewodu | 13 cm |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary |
104 x 17 x 7 mm |
| Waga | 21 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |