Gembird Filament PLA High Speed, 1,75 mm, 1 kg, czerwony
Symbol: 3DP-PLA1.75HY-01-R
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 59.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3DP-PLA1.75HY-01-R
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 59.00
Filament PLA High Speed, 1,75 mm, 1 kg, czerwony
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj filamentu | PLA High Speed |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Długość | 330 m |
| Kolor | Czerwony |
| Pakowanie | Szpula |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Waga | 1 kg |
| Szablon w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry |
Wymiary szpuli: 200 mm (średnica) x 67 mm (wysokość) x 53 mm (otwór centralny) |
| Oznaczenia | |