Gembird Drukarka 3D Flashforge Adventurer 3
Symbol: FF-3DP-1NA3-01
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1936.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FF-3DP-1NA3-01
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1936.00
Flashforge Adventurer 3 Niedroga i łatwa w użyciu podstawowa drukarka 3D z kamerą
Drukarka 3D zaprojektowana przez firmę Flashforge. Przeznaczona jest do wydruku trójwymiarowych modeli o wymiarach do 150 x 150 x 150 mm. Posiada obudowę typu zamkniętego, wewnętrzne oświetlenie oraz kamerę umożliwiającą zdalne śledzenie postępów wydruku. Adventurer 3 jest niezwykle cicha, w trakcie pracy generuje dźwięk poniżej 45 dB. Urządzenie jest w całości złożone, gotowe do użytku. Adventurer 3 to wyjątkowe urządzenie łączące w sobie ciekawy design, prostotę obsługi oraz bardzo dobre parametry drukowania modeli. Czynniki te sprawiają, że jest to świetny wybór zarówno dla osób posiadających już doświadczenie w obsłudze tego typu urządzeń, jak i dla tych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z drukiem 3D. Drukarka posiada szereg innowacyjnych rozwiązań, które do tej pory zarezerwowane były niemal wyłącznie dla urządzeń z najwyższej półki cenowej.
Adventurer 3 potrzebuje zaledwie chwili, by być w pełni przygotowana do drukowania. Czas rozgrzewania extrudera do temperatury 200°C wynosi zaledwie 60 s. Jego maksymalna temperatura pracy wynosi 240°C.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Flashforge Adventurer 3 |
| Technologia druku | FDM / FFF / PJP (filamenty) |
| Wyświetlacz |
2.8" dotykowy kolorowy ekran LCD |
| Obszar roboczy |
Największy rozmiar wydruków 150 x 150 x 150 mm. |
| Platforma |
Innowacyjny projekt dyszy drukującej
|
| Rozdzielczość warstw (niska) | 0.1 mm |
| Rozdzielczość warstw (wysoka) | 0.4 mm |
| Prędkość druku (maks.) | 100 mm/min |
| Liczba dysz | 1 |
| Średnica dyszy | 0 mm |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Rodzaj filamentu | ABS |
| Złącza | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wysokość | 405 mm |
| Szerokość | 388 mm |
| Głębokość | 340 mm |
| Waga | 9 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
Filmy instruktażowe producenta: www.youtube.com/v/flashforge3dprinters/videos |
| Oznaczenia | |