Gembird Chłodzenie CPU Huracan 12cm 150W 4-pin multicolor LED
Symbol: CPU-HURACAN-ARGB-X130
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 171.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CPU-HURACAN-ARGB-X130
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 171.00
Chłodzenie procesora, Huracan ARGB X130, 12 cm, 150 W, wielokolorowa dioda LED, 4 pin
Przeznaczony dla procesorów:
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminiowo-Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1155 LGA1156 LGA1151 LGA1152 LGA1154 LGA1150 LGA1200 LGA775 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1600 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 800 obr./min |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Poziom hałasu | 26.2 dB |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.71 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |