Gembird Chłodzenie CPU Huracan 12cm 100W 4-pin multicolor LED
Symbol: CPU-HURACAN-ARGB-X140
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 128.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CPU-HURACAN-ARGB-X140
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 128.00
Wentylator chłodzący CPU, 12 cm, 100 W, wielokolorowa dioda LED, 4 pin
Przeznaczony dla procesorów:
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminiowo-Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1200 LGA1154 LGA1156 LGA1155 LGA1150 LGA1151 LGA1152 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1600 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 800 obr./min |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Poziom hałasu | 26.2 dB |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.43 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |