GameSir GameSir Kaleid Czarny, Przezroczysty USB Gamepad Analogowa/Cyfrowa Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Symbol: 523586
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 319.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 523586
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 319.00
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga produktu | 213 g |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 107 mm |
| Szerokość produktu | 156 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 393 g |
| Wysokość opakowania | 84 mm |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 3 m |
| Odłączany przewód | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Gałki | Tak |
| Kolor podświetlenia | RGB |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk trybu |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Klawisze funkcyjne do gier | Microphone mute button |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk menu |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Wibracje | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Szerokość | 84mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 118mm |