GameSir GameSir G7 HE Czarny USB Gamepad Analogowa/Cyfrowa Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X
Symbol: 523578
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 286.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 523578
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 286.00
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga produktu | 227 g |
| Szerokość produktu | 152 mm |
| Wysokość produktu | 63 mm |
| Głębokość produktu | 103 mm |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
| Wysokość opakowania | 84 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 435 g |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 3 m |
| Odłączany przewód | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One X |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One S |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S |
| Klawisze funkcyjne do gier | Microphone mute button |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk menu |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk trybu |
| Wibracje | Tak |
| Gałki | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 120mm |