GENESIS Słuchawki nauszne Genesis Toron 531 NSG-2339 z mikrofonem Białe
Symbol: NSG-2339
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 198.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NSG-2339
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 198.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga produktu | 240 g |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Długość kabla | 1,00 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Styl noszenia | Ręczny |
| Wysokość opakowania | 245 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 612 g |
| Głębokość opakowania | 215 mm |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ilość | 1 |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącza 2x 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 600 mm |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 216mm |
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.genesis-zone.com/kontakt