GENESIS GENESIS NKG-2300 klawiatura Uniwersalne USB QWERTY Angielski Biały
Symbol: NKG-2300
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 424.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NKG-2300
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 424.00
| Specyfikacja | |
| Odłączany przewód | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Język klawiatury | US International |
| Rodzaj przełącznika | Outemu Peach Silent |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawisze Windows | Tak |
| Szerokość | 173mm |
| Długość | 52mm |
| Wysokość | 474mm |
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.genesis-zone.com/kontakt